• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Chyba

Klubová výstava ČSV 12.5.2012

Email Tisk PDF

Kluboví vítězové 2012 - Yukon z Molu Es a Zenith od Úhoště Výsledky klubovky v Jevišovicích. Článek o výstavce si asi taky neodpustím Smějící se

 rozhodčí: Iveta Nováková
 přihlášeno: 88 ČSV
 posouzeno: 83 

fotogalerie z výstavy

 

PSI

 

třída štěňat:

 

CUKI AMANT GRIS
(Akkon de Molay - Grey spod Ďumbiera)
velmi nadějný 1

 

ESSO  Z KOPÁČKOVA DVORA
(Alucard Grey Střípek snů - Dizzy Chlumecké podzámčí)
velmi nadějný 2

 

BALTAZAR DE MOLAY
(Enar spod Ďumbiera - Becky z Kamenaček)
velmi nadějný 3

 

BARRES DEMOLAY
(Enar spod Ďumbiera - Becky z Kamenaček)
velmi nadějný 4

 

ERGO Z KOPÁČKOVA DVORA
(Alucard Grey Střípek snů - Dizzy Chlumecké podzámčí)
velmi nadějný


ASTHON EDEN SEVERU
(Amore Mio Srdcerváč - Ossa Eden severu)
nadějný

 

 

třída dorostu:

 

ALTYR Z PODŘIPSKÉ SAMOTY
(Amani Stříbrný úplněk - Asta Jasmine Eyes)
velmi nadějný 1

 


FARRUS II OD ÚHOŠTĚ
(Alien Srdcerváč - Wolfy Crying Wolf)
velmi nadějný 2


 

HARO II OD ÚHOŠTĚ
(Cork Stín vlka - Moki od Úhoště)
velmi nadějný 3

 


BYRT LOSTRIS
(Erik z Věrné smečky - Annie z Holštejna)
velmi nadějný 4

 

třída mladých:


CAIR POTOMOK VLKOV
(Ares Karpatská svorka - Frei Malý Bysterec)
výborný 1 CAJC

 

GÁJ Z ÚDOLÍ TICHA
(Hitt spod Ďumbiera - Daria z Údolí ticha)
výborný 2

 

mezitřída:

 

ZIGGY LEE Z MOLU ES
(Erik z Věrné smečky - Arimminum Upstream)
výborný 1 CAC

 

BALADIN ARQEVA
(Eury z Peronówki - Valkýra z Molu Es)
výborný 2 res.CAC

 

BAZILIŠEK Z BŘEZOVSKÉ SAMOTY
(Cairo Sotis - Bellis Stín vlka)
výborný 3

 

FERRAL Z DEŠTNÉ HORY
(Art Mijaver - Beky Šedý samotář)
výborný 4

 

DINGO SRDCERVÁČ
(Gisotsu Crying Wolf - Anne Lee Srdcerváč)
výborný

 

CARMÍN KUKLÍK
(Brest z Deštné hory - Uny Tossa z molu Es)
velmi dobrý

 

DANTE OD VOLDUŠSKÉ NIVY
(Qenno od Úhoště - Era Chlumecké podzámčí)
velmi dobrý

 

 

třída otevřená:

 

ATREY AMANT GRIS
(Amor Sokolí oko - Grey spod Ďumbiera)
výborný 1 CAC

 

CASSANOVA SRDCERVÁČ
(Hitt spod Ďumbiera - Anne Lee Srdcerváč)
výborný 2 res.CAC

 

BRAVE WOLF Z HOLŠTEJNA
(Argo Přízrak Karpat - Carey Šedý chlup)
výborný 3

 

ALTAJ NORSKÝ VLK
(Art z Viktóriinej záhrady - Fantazie z Vlčí chaloupky)
výborný 4

 

ASCHAR ARQEVA
(Qeron z Molu Es - Valkýra z Molu Es)
výborný

 

ASCHERE SIRIUS BLACK TAJEMNÝ PŘELUD
(Ben z Chrlických plání - Clowie Stín vlka)
výborný

 

BREST Z DEŠTNÉ HORY
(Goood Boy z Molu Es - Beky Šedý samotář)
výborný

 

CALAWAY VLČÍ NADĚJE
(Bonifác Testamonium Diaboli - Arimminum Ma Cherie)
výborný

 

CODY Z KOPÁČKOVA DVORA
(Brix z Porčova mlýna - Dizzy Chlumecké podzámčí)
výborný

 

AKEENAH RUNAR WAAWANYANKA
(Agar Morušový háj - Aset Voodoo Wolf z Peronówki)
velmi dobrý

 

ARGO KUKLÍK
(Hero od Úhoště - Uny Tossa z Molu Es)
velmi dobrý

 

 

třída pracovní:


ZENITH OD ÚHOŠTĚ
(Czambor z Vlčího dubu - Wickey Crying Wolf)
výbornný 1, CAC, Klubový vítěz, BOB

 

Kluboví vítězové 2012 - Yukon z Molu Es a Zenith od Úhoště

 

třída vítězů:


AMORE MIO SRDCERVÁČ
(Carr Malý Bysterec - Ave Tajga Arimminum)
výborný 1 CAC

 

ARES JASMINE EYES
(Darek z Údolí ticha - Cavern z věrné smečky)
výborný 2 res.CAC

 

BADY GREY STŘÍPEK SNŮ
(Fas Lupus Bohemia Genao - Dayen Sotis)
výborný 3

 

třída veteránů:

 

MERLIN OD ÚHOŠTĚ 
(Ali Reolup - Ko-Ko z Molu Es)
výborný 1

 

JERRY LEE Z MOLU ES
(Ali Reolup - Amálka od Buližníku)
výborný 2



FENY


třída štěňat:


 

Aglaya z Molu Es - Nejlepší štěně

AGLAYA Z MOLU ES
(Erik z Věrné smečky - Yukon z Molu Es)
velmi nadějná 1, Nejlepší štěně

 

ATINKA SUN Z MOLU ES
(Erik z Věrné smečky - Yukon z Molu Es)
velmi nadějná 2

 

CURRIE NORSKÝ VLK
(Evander Crying Wolf - Fantazie z vlčí chaloupky)
velmi nadějná 3

 

EMMY KUKLÍK
(Amarok Arimminum - Wolfish Witch z Molu Es)
velmi nadějná 4

 

BERNADETTE DE MOLAY
(Enar spod Ďumbiera - Becky z Kamenaček)
velmi nadějná

 

COURAGE AMANT GRIS
(Akkon de Molay - Grey spod Ďumbiera)
velmi nadějná

 

EIRA KUKLÍK
(Amarok Arimminum - Wolfish Witch z Molu Es)
velmi nadějná 

 

ENNY Z KOPÁČKOVA DVORA
(Alucard Grey Střípek snů - Dizzy Chlumecké podzámčí)
 velmi nadějná

 

ERISA Z KOPÁČKOVA DVORA
(Alucard Grey Střípek snů - Dizzy Chlumecké podzámčí)
velmi nadějná

 

EBI Z KOPÁČKOVA DVORA
(Alucard Grey Střípek snů - Dizzy Chlumecké podzámčí)
nadějná

 

 

třída dorostu:

 

CALAMITY JANE Z BŘEZOVSKÉ SAMOTY
(Carr Malý Bysterec - Bellis Stín vlka)
velmi nadějná 1

 

BORA DIAMONT TICHÝ STÍN
(Firsin Hell z Věrné smečky - Baghira Grey Střípek snů)
velmi nadějná 2

 

HIKI II OD ÚHOŠTĚ
(Cork Stín vlka - Moki od Úhoště)
velmi nadějná 3

 

ALTARA MAIA Z PODŘIPSKÉ SAMOTY
(Amani Stříbrný úplněk - Asta Jasmine Eyes)
nadějná 4

 

ELSIE GREY STŘÍPEK SNŮ
(Derek Sotis - Bonnie z Kopáčkova dvora)
nadějná

 

 

třída mladých:

 

FREYA SOTIS
(Arab Midgardhus - Cessie Sotis)
výborná 1 CAJC, Nejlepší mladý

 

AURONITA BOHEMIA LUARO
(Sauron z Litavské kotliny - Evita z Věrné smečky)
výborná 2

 

GREY ALEXA Z ÚDOLÍ TICHA
(Hitt spod Ďumbiera - Daria z Údolí ticha)
výborná 3

 

ELLI SRDCERVÁČ
(Hitt spod Ďumbiera - Ave Tajga Arimminum)
výborná 4

 

BRIGITTE BARDOT STEELMAKER
(Amore Mio Srdcerváč - Rena z Litavské kotliny)
výborná

 

DAISY GREY STŘÍPEK SNŮ
(Ostin Eden severu - Dayen Sotis)
výborná

 

DAKAR KUKLÍK
(Erik z Věrné smečky - Uny Tossa z molu Es)
výborná 

 

DAYTONA  KUKLÍK
(Erik z Věrné smečky - Uny Tossa z molu Es)
výborná

 

DYNA VLČÍ NADĚJE
(Blade z Malého ráje - Arimminum Ma Cherie)
výborná

 

ASSET ZE SVITU LUNY
(Danny z Údolí ticha - Bea Luna z Kopáčkova dvora)
velmi dobrá

 


mezitřída:

 

BLACK SHADOW ARQEVA
(Eury z Peronówki - Valkýra z Molu Es)
výborná 1 CAC 

 

BUTTERFLY ARQEVA
(Eury z Peronówki - Valkýra z Molu Es)
výborná 2 res.CAC

 

DREAM OF DARKNESS SRDCERVÁČ
(Gisotsu Crying Wolf - Anne Lee Srdcerváč)
výborná 3 

 

 

otevřená:

 

BLUDIČKA KYRA SRDCERVÁČ
(Ceterach Stín vlka - Ave Tajga Arimminum)
výborná 1 CAC

 

AITANÁ NORSKÝ VLK
(Art z Viktóriinej zahrady - Fantazie z Vlčí chaloupky)
výborná 2 res.CAC 

 

BECKY Z KAMENAČEK
(Kairo od Úhoště - Heňa Kysucká hviezda)
výborná 3

 

WOLFISH WITCH Z MOLU ES
(Grey Wolf z Molu Es - Arimminum Upstream)
výborná 4

 

AMY KUKLÍK
(Hero od Úhoště - Uny Tossa z Molu Es)
výborná

 

ARYA ARQEVA
(Qeron z Molu Es - Valkýra z Molu Es)
výborná

 

BEA LUNA Z KOPÁČKOVA DVORA
(Fas Lupus Bohemia Genao - Dizzy Chlumecké podzámčí)
výborná

 

CASSIOPEIA STÍN VLKA
(Dak Kollárov dvor - Bonie Mrazivé ticho)
výborná

 

DRAČICE DARLIN Z VĚRNÉ SMEČKY
(Good Boy z Molu Es - Dia Dakmat)
výborná

 

FURIA BRATERSTWO WILCZAKÓW
(Balrog z Peronówki - Irris Kollárov dvor)
výborná

 

HERMIONA Z VĚRNÉ SMEČKY
(Draco z Peronówki - Assay z Věrné smečky)
výborná

 

AZZA IČKERIA
(Qenno od Úhoště - Genny Dakmat)
velmi dobrá 

 

IKA FONČORDA
(Alex z Čakajovského dvora - Heja Fončorda)
velmi dobrá

 

třída pracovní:


BELLA TARA Z BLATNICKÝCH VINIC
(Unkas z Molu Es - Aika z Vlčího dubu)
výborná 1 CAC

 

 

třída vítězů:

 

YUKON Z MOLU ES
(Hargo L'Amico del Lupo - Arimminum Upstream)
výborná 1 CAC, Klubová vítězka

 

AGÍA ILLIÁS NORSKÝ VLK
(Art z Viktóriinej zahrady - Fantazie z Vlčí chaloupky)
výborná 2 res.CAC

 

XITTA Z MOLU ES
(Aron z Aljašky - Arimminum Upstream)
výborná 3

 

 

třída veteránů:

 

BONIE MRAZIVÉ TICHO
(Adon Irpruš - Ajša Dar přírody)
výborná 1, Nejlepší veterán

 

ARIMMINUM UPSTREAM
(Aron Malý Bysterec - Ambra Vlčí naděje)
výborná 2

 

 

 

 

soutěže:


Nejlepší pár

1.  Akeenah Runar Waawanyanka + Dračice Darlin z Věrné smečky

? Ares Jasmine Eyes + Cassiopea Stín vlka

? Brave Wolf z Holštejna + Ika Fončorda 

 

Nejlepší chovatelská skupina

1. Z MOLU ES

Nejlepší chovatelská skupina - z Molu Es

2. SRDCERVÁČ

NORSKÝ VLK

ARQEVA

 

 

Nemůžete přidat komentář

Přihlášení

Poslední komentáře

  • Pozor, parazit !
    Dobrý den. V tom případě vyměnit veterináře. Standardně se dělá koprologický rozbor a to i preventivně. Nicméně "léčba" působí na obvyklé parazity stejná. Parazit si svého hostitele hned tak nezahubí,...
    26.07.16 06:25
    od Eva
  • Pozor, parazit !
    Dobrý den, jen bych Vás chtěl varovat, že příznaky jsou u psů shodné jako u člověka viz. psiusmev.cz/.../... (http://psiusmev.cz/media/tasemnice-u-psa) ale na druhou stranu, jsou velmi zaměnitelné... ...
    25.07.16 21:02
    od Nazzy
  • V jakém věku je nejvhodnější š...
    Odpověď jsem zaslala emailem.
    23.04.16 09:42
    od Eva Š.
  • V jakém věku je nejvhodnější š...
    Dobry den,sousedi koupili 26denni stene zl.retrivra.to se preci nesmi.je mi do breku kdyz jsem videla jak place po mame.kam se obratit aby majitel feny byl potrestan.dekuji.
    22.04.16 20:46
    od Martina Jacikova
  • Výsledky Klubové výstavy ČSV 7...
    Zdravím Nejlepší štěně byl Caltoo Waawanyanka,tj jediná trofej co doma mám :-D Majitel Michal M Přeji hezký den
    12.02.15 22:08
    od Michal

Novinky

Z galerie

Happywolf Kanýčo
(Unkas z Molu Es - Jaw z Molu Es)

Happywolf Kanýčo

Nejbližší události

Kalendář událostí

loader