• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Chyba

Výsledky Klubové výstavy ČSV Židlochovice 10.5.2014

Email Tisk PDF

přihlášeno: 94
posouzeno: 93
rozhodčí: Márová

 

 

PSI

 
třída štěňat:

 
BLOTÁHUNKA ŠUNGMÁNITU-HA KHOYÁKE
(Akeenah Runar Waawanyanka - Dračice Darlin z Věrné smečky)
velmi nadějný 1
 

CAMERON BOHEMIA LUARO
(Cassanova Srdcerváč - Evita z Věrné smečky)
velmi nadějný 2

 
CARPATTI Z MOLU ES
(Firestorm Lupi del Montemorello - Yukon z Molu Es)
velmi nadějný 3
 

EMET NAVARRE ARQEVA
(Expert Wolf Rhoderick Sodar - Aeron Arqeva)
velmi nadějný 4

 
ASLAAN STRÁŽCA DIVOČINY
(Aslaan Lupus Ardor - Alba Saris Wolfs)
velmi nadějný


dorost:

 
DEW Z KATUSICKÉHO DVORA
(Aschere Sirius Black Tajemný přelud - Bosorka Arqeva)
velmi nadějný 1, Nejlepší dorost

 
BAXTER VLČÍ TLAPKA
(Hitt spod Ďumbiera - Aileen Vlčí tlapka)
velmi nadějný 2

 
BERRYAN VLČÍ TLAPKA
(Hitt spod Ďumbiera - Aileen Vlčí tlapka)
velmi nadějný 3

 
DORREN ŠEDÝ POKLAD
(Bart z věrné smečky - Daily Wolf Rhoderick Sodar)
velmi nadějný 4

 

třída mladých: 

 
BIAGGI LUCKY OF LUKAVA
(Nouau Arimminum - Xanthina z Molu Es)
výborný 1, CAJC, Nejlepší mladý

 
JORDAN KUKLÍK
(Chewbe del Baldo - Wolfish Witch z Molu Es)
výborný 2

 
HATI THE MOONCHASER SRDCERVÁČ
(Belfedor Arqeva - Anne Lee Srdcerváč)
výborný 3


GERI GREY SRDCERVÁČ
(Echo Crying Wolf - Ave Tajga Arimminum)
výborný 4


ANDY DALPET
(Argo z Novobělské kotliny - Brenna ze Studeného)
výborný


BASS REDOG JOSEFOV
(Cair Potomok vlkov - Bystrá Zelený paprsek)
výborný

BRADLEY ANWAR
(Aron z Aljašky - Bella Tara z Blatnických vinic)
výborný


BRAN ANWAR
(Aron z Aljašky - Bella Tara z Blatnických vinic)
výborný


DAK TAWY
(Gunner Malý Bysterec - Ambra Tajemný přelud)
výborný


DON TAWY
(Gunner Malý Bysterec - Ambra Tajemný přelud)
velmi dobrý


mezitřída:

 
BUDULÍNEK Z MOLU ES
(Carr od Voldušské nivy - Yukon z Molu Es)
výborný 1 CAC

 
GARP KUKLÍK
(Alien Srdcerváč - Brook Kuklík)
výborný 2

 
CASPER DIAMOND TICHÝ STÍN
(Anczer Welkosczyrz - Ajga z Datova ráje)
výborný 3

 
AKIVARAS AUŠTANT KVEPIA PELYNAIS
(Staugunas Sidabrinis Vilkas - Walkiria Girios Dvasia)
výborný 4

 
GARON Z BLATNICKÝCH VINIC
(Aschar Arqeva - Aika z Vlčího dubu)
výborný


třída otevřená:


EDIE SRDCERVÁČ
(Hitt spod Ďumbiera - Ave Tajga Arimminum)
výborný 1 CAC


BARON Z BĚLSKÉHO HÁJEČKU
(Qenno od Úhoště - Aria Osada Draklem)
výborný 2 res.CAC


ALTYR Z PODŘIPSKÉ SAMOTY
(Amani Stříbrný úplněk - Asta Jasmine Eyes)
výborný 3


AKAJ VLČÍ TLAPKA
(Enor Malý Bysterec - Gira Dakmat)
výborný 4


ATTIE Z BŘEZOVSKÉ SAMOTY
(Drak Lupus Bohemia Genao - Bellis Stín vlka)
výborný 


BALTAZAR ABSAROKI
(Bengie z Katusického dvora - Cenzie z Hvozdecké kotliny)
výborný


AKIM Z VLČÍ BOUDY
(Bounty z Blatnických vinic - Qesta Eden severu)
velmi dobrý


ATAVAR VLČÍ TLAPKA
(Enor Malý Bysterec - Gira Dakmat)
velmi dobrý 


třída pracovní:


JASSPER MALÝ BYSTEREC (SVP1)
(Eligo z Peronówki - Askia Snečný dvor)
výborný 1 CAC


GORAN Z DEŠTNÉ HORY (ZM)
(Aschar Arqeva - Dakota z Deštné hory)
výborný 2 res.CAC



třída vítězů:


AMORE MIO SRDCERVÁČ
(Carr Malý Bysterec - Ave Tajga Arimminum)
výborný 1 CAC, Klubový vítěz


ZIGGY LEE Z MOLU ES
(Erik z Věrné smečky - Upstream Arimminum)
výborný 2 res.CAC


CZAMBOR Z VLČÍHO DUBU
(Argo Přízrak Karpat - Fea z Ponického dvora)
výborný 3


BRIT Z NOVOBĚLSKÉ KOTLINY
(Derek Sotis - Brita z Hvozdecké kotliny)
výborný 4



třída veteránů:


OHNIVÁK Z MOLU ES
(Doran z Ponického dvora - Ajbix Mrazivé ticho)
výborný 1, Nejlepší veterán


AKEENAH RUNAR WAAWANYANKA
(Agar Morušový háj - Aset Voodoo Wolf z Peronówki)
výborný 2


FENY


třída štěňat:


CONNIE VLČÍ TLAPKA
(Akaj Vlčí tlapka - Beta Vlčí démon)
velmi nadějná 1, Nejlepší štěně


CIA Z MOLU ES
(Firestorm Lupi del Montemorello - Yukon z Molu Es)
velmi nadějná 2


JUNO Z VĚRNÉ SMEČKY
(Clif Sotis - Lara Zlatá Palz)
velmi nadějná 3


CIRILLA VLČÍ TLAPKA
(Akaj Vlčí tlapka - Beta Vlčí démon)
velmi nadějná 4


ANGEL VETONIMIA
(Cork Stín vlka - Zéphiré z Molu Es)
velmi nadějná


ARWEN UNDÓMIEL STRÁŽCE KAMERUNU
(Czazan Karpatský bandita - Flower z Údolí ticha)
velmi nadějná


ERA Z KATUSICKÉHO DVORA
(Blade z Malého ráje - Archie z Molu Es)
velmi nadějná


dorost:


CALLISTO Z LASÓW PRECZOWSKICH
(Aschar Arqeva - Jadiel z Peronówki)
velmi nadějná 1


BRIA AIRIN VLČÍ TLAPKA
(Hitt spod Ďumbiera - Aileen Vlčí tlapka)
velmi nadějná 2


BAILEEN VLČÍ TLAPKA
(Hitt spod Ďumbiera - Aileen Vlčí tlapka)
velmi nadějná 3


BAGIRA VLČÍ TLAPKA
(Hitt spod Ďumbiera - Aileen Vlčí tlapka)
velmi nadějná 4



třída mladých:


BELLA LUCKY OF LUKAVA
(Nouau Arimminum - Xanthina z Molu Es)
výborná 1 CAJC


BRITA ANWAR
(Aron z Aljašky - Bella Tara z Blatnických vinic)
výborná 2


ROKSANA MALAHOVSKIY VOLKODAV
(Akaj Vlčí tlapka - Ajša z Chtelnických lesov)
výborná 3


IOWA GREY STŘÍPEK SNŮ
(Derek Sotis - Bonnie z Kopáčkova dvora)
výborná 4


AIRYNE BLUDIACI VLK
(Hitt spod Ďumbiera - Bludička Kyra Srdcerváč)
výborná


AWANYANKE TAIGA ŠUNGMÁNITU-HA KHOYÁKE
(Akeenah Runar Waawanyanka - Dračice Darlin z Věrné smečky)
výborná


BERUŠKA TAWY
(Cater Šedý samotář - Welcoming Wolf Eden severu)
výborná


BRENNA ANWAR
(Aron z Aljašky - Bella Tara z Blatnických vinic)
výborná 


DEA DIKÉ ARQEVA
(Belke Outlaws Heaven - Valkýra z Molu Es)
výborná


HELZA Z  BLATNICKÝCH VINIC
(Argo Přízrak Karpat - Cassy z Blatnických vinic)
výborná


RADOMIRA MALAHOVSKIY VOLKODAV
(Akaj Vlčí tlapka - Ajša z Chtelnických lesov)
výborná 



mezitřída:


GISSY KUKLÍK
(Alien Srdcerváč - Brook Kuklík)
výborná 1 CAC


HOPE GREY STŘÍPEK SNŮ
(Baladin Arqeva - Cordy Grey Střípek snů)
výborná 2 res.CAC


CINDY GREY ŠEDÝ POKLAD
(Amore Mio Srdcerváč - Daily Wolf Rhoderick Sodar)
výborná 3


JENNY VON DER WOLFSSCHLEIFE
(Hitt spod Ďumbiera - Grace von der Wolfsschleife)
výborná 4


BERETTA Z PODŘIPSKÉ SAMOTY
(Belke Outlaws Heaven - Asta Jasmine Eyes)
výborná


DAHLIA LUPUS ARDOR
(Jassper Malý Bysterec - Baghira Lupus Ardor)
výborná


HARMONY AKIRA GREY STŘÍPEK SNŮ
(Baladin Arqeva - Cordy Grey Střípek snů)
výborná 


třída otevřená:


ATINKA SUN Z MOLU ES
(Erik z Věrné smečky - Yukon z Molu Es)
výborná 1 CAC, Klubový vítěz, BOB


CURRIE NORSKÝ VLK
(Evander Crying Wolf - Fantazie z Vlčí chaloupky)
výborná 2 res.CAC


ELLI SRDCERVÁČ
(Hitt spod Ďumbiera - Ave Tajga Arimminum)
výborná 3
 

COURAGE AMANT GRIS
(Akkon de Molay - Grey spod Ďumbiera)
výborná 4


AISHA ATIR BOHEMIA
(Afis Testamonium Diaboli - Rita z Litavské kotliny)
výborná


AKKI Z POSTUPICKÉHO PODLESÍ
(Bart z Věrné smečky - Xitta z Molu Es)
výborná


ALFA AVABIL
(Blondi Loki Polární vlk - Dara spod Ďumbiera)
výborná


AMELIA EDEN SEVERU
(Amore Mio Srdcerváč - Ossa Eden severu)
výborná


ANNABELA Z VLČÍ BOUDY
(Bounty z Blatnických vinic - Qesta Eden severu)
výborná


EIRA KUKLÍK
(Amarok Arimminum - Wolfish Witch z Molu Es)
výborná


GREY ALEXA Z ÚDOLÍ TICHA
(Hitt spod Ďumbiera - Daria z Údolí ticha)
výborná


HERMIONA Z VĚRNÉ SMEČKY
(Draco z Peronówki - Assay z Věrné smečky)
výborná


ZÉPHIRE Z MOLU ES
(Erik z Věrné smečky - Upstream Arimminum)
výborná


AYLIN Z DEVÍNSKEJ
(Cett Malý Bysterec - Elar z Oravy)
velmi dobrá


GALADRIEL SOTIS
(Amore Mio Srdcerváč - Desire Sotis)
velmi dobrá


třída pracovní:


BUTTERFLY ARQEVA (ZM))
(Eury z Peronówki - Valkýra z Molu Es)
výborná 1 CAC


CENZIE Z HVOZDECKÉ KOTLINY (RH-FL A)
(Nord Šedá eminence - Keli z Litavské kotliny)
výborná 2 res.CAC



třída vítězů:


AGLAYA Z MOLU ES
(Erik z Věrné smečky - Yukon z Molu Es)
výborná 1 CAC


YUKON Z MOLU ES
(Hargo L'Amico del Lupo - Upstream Arimminum)
výborná 2 res.CAC


EETEE II OD ÚHOŠTĚ
(Czambor z vlčího dubu - Unique od Úhoště)
výborná 3


třída veteránů:


BRENNA Z KAMENAČEK
(Kairo od Úhoště - Heňa Kysucká hviezda)
výborná 1


UPSTREAM ARIMMINUM
(Aron Malý Bysterec - Ambra Vlčí naděje)
výborná 2


DARIA Z ÚDOLÍ TICHA
(Dak Kollárov dvor - Alexa z Porčova mlýna)
výborná 3


FANTAZIE Z VLČÍ CHALOUPKY
(Agar Reolup - Barča z Ponického dvora)
výborná 4

 


SOUTĚŽE: 


páry:


1. Biaggi Lucky of Lukava + Cindy Grey Šedý poklad

2. Czambor z Vlčího dubu + Eetee II od Úhoště

3. Dorren Šedý poklad + Galadriel Sotis


Akeenah Runar Waawanyanka + Alfa Avabil
Goran z Deštné hory + CIA z Molu Es


chovatelské skupiny:

1. z Molu Es

2. Srdcerváč

3. Vlčí tlapka


Tawy 

 

Nemůžete přidat komentář

Přihlášení

Poslední komentáře

  • Pozor, parazit !
    Dobrý den. V tom případě vyměnit veterináře. Standardně se dělá koprologický rozbor a to i preventivně. Nicméně "léčba" působí na obvyklé parazity stejná. Parazit si svého hostitele hned tak nezahubí,...
    26.07.16 06:25
    od Eva
  • Pozor, parazit !
    Dobrý den, jen bych Vás chtěl varovat, že příznaky jsou u psů shodné jako u člověka viz. psiusmev.cz/.../... (http://psiusmev.cz/media/tasemnice-u-psa) ale na druhou stranu, jsou velmi zaměnitelné... ...
    25.07.16 21:02
    od Nazzy
  • V jakém věku je nejvhodnější š...
    Odpověď jsem zaslala emailem.
    23.04.16 09:42
    od Eva Š.
  • V jakém věku je nejvhodnější š...
    Dobry den,sousedi koupili 26denni stene zl.retrivra.to se preci nesmi.je mi do breku kdyz jsem videla jak place po mame.kam se obratit aby majitel feny byl potrestan.dekuji.
    22.04.16 20:46
    od Martina Jacikova
  • Výsledky Klubové výstavy ČSV 7...
    Zdravím Nejlepší štěně byl Caltoo Waawanyanka,tj jediná trofej co doma mám :-D Majitel Michal M Přeji hezký den
    12.02.15 22:08
    od Michal

Novinky

Z galerie

Cashire Arqeva
dorost. VN 2

Cashire Arqeva

Nejbližší události

Kalendář událostí

loader