• Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Chyba
Můj pes

Výlet Kokořínskem

Email Tisk PDF

Nechápu lidi cestující do dalekých krajin, válet se k moři či lézt do velehor, když nikdo z nich dozajista nemá prochozena všechna krásná zákoutí naší vlasti. Jelikož jdu vždy tak nějak "proti všem" jezdím raději po Čechách. A prodloužený víkend je k výletu jako stvořený.

 

Ovčák vlčák

Email Tisk PDF

Dnes jsme měli dopolední procházku opravdu nebývale zpestřenou. Přebývat někde na vesnici, tak mne to nezaskočí, ale v Praze ? I když Suchdol je okrajová část. Přesto, volně se potulující stádečko ovcí a koz nepotkáte každý den.

 

Rocco a Zvířetník

Email Tisk PDF

Prvním článkem je portrét Rocca psaný speciálně pro lidi, kteří neví, co ČSV umí - přečíst si ho můžete tady.

Druhým článkem je pár historek "z natáčení" aneb Voňavá povídaní.

 

Výlet do Troje

Email Tisk PDF

Výlet nikolivěk do oné bájné Troje, ale samozřejmě do pražské čtvrti nesoucí tento hrdý název. Hlavním lákadlem této části Prahy je ZOO, která od dob, kdy jsem ji navštívila poprvé (cca rok 1996) doznala velkých a velice pozitivních změn. Mezi pozitivní změny jsem s radostí zařadila i umožnění vstupu se psy. Jakožto hrdý Východočech, odchovaný od mateřské školy každoročními výlety do ZOO ve Dvoře Králové, jsem nechápala, proč do pražské ZOO se psem jít nešlo. Na oslavu padnutí onoho zákazu jsme do ZOO naplánovali výlet a jednoho krásného jarního dne jsme vyrazili. My, znamená já a Rocco a Petra s Fanynkou.

 


Strana 1 z 2

Přihlášení

Poslední komentáře

 • Pozor, parazit !
  Dobrý den. V tom případě vyměnit veterináře. Standardně se dělá koprologický rozbor a to i preventivně. Nicméně "léčba" působí na obvyklé parazity stejná. Parazit si svého hostitele hned tak nezahubí,...
  26.07.16 06:25
  od Eva
 • Pozor, parazit !
  Dobrý den, jen bych Vás chtěl varovat, že příznaky jsou u psů shodné jako u člověka viz. psiusmev.cz/.../... (http://psiusmev.cz/media/tasemnice-u-psa) ale na druhou stranu, jsou velmi zaměnitelné... ...
  25.07.16 21:02
  od Nazzy
 • V jakém věku je nejvhodnější š...
  Odpověď jsem zaslala emailem.
  23.04.16 09:42
  od Eva Š.
 • V jakém věku je nejvhodnější š...
  Dobry den,sousedi koupili 26denni stene zl.retrivra.to se preci nesmi.je mi do breku kdyz jsem videla jak place po mame.kam se obratit aby majitel feny byl potrestan.dekuji.
  22.04.16 20:46
  od Martina Jacikova
 • Výsledky Klubové výstavy ČSV 7...
  Zdravím Nejlepší štěně byl Caltoo Waawanyanka,tj jediná trofej co doma mám :-D Majitel Michal M Přeji hezký den
  12.02.15 22:08
  od Michal

Novinky

Z galerie

Evita Passo del Lupo
třída štěňat: velmi nadějná

Evita Passo del Lupo

Nejbližší události

Kalendář událostí

loader