Výsledky Klubové výstavy ČSV 7.5.2011 Roudnice nad Labem

Pondělí, 09 Květen 2011 08:02 Eva
Tisk

Kluboví vítězové 2011 a pan rozhodčí Štefík 

 rozhodčí: Štefík
 přihlášeno: 54 ČSV
 posouzeno: 49 ČSV

 

PSI

třída štěňat:

 CALTOO WAAWANYANKA
(Alien Srdcerváč - Aset Voodoo Wolf z Peronówki)
velmi nadějný 1 

 

DANTE OD VOLDUŠSKÉ NIVY
(Qenno od Úhoště - Era Chlumecké podzámčí)
velmi nadějný 2

 

dorost:

RUBY PASSO DEL LUPO
(Will Passo del Lupo z Molu Es -  Sioux Passo del Lupo)
velmi nadějný 1, Nejlepší dorost

 

 třída mladých:

ZIGGY LEE Z MOLU ES
(Erik z Věrné smečky - Arimminum Upstream)
výborný 1, CAJC

 

BILLY KID YTAX
(Veron z Molu Es - Angelina z Katusického dvora)
výborný 2


CALVIN VLČÍ NADĚJE
(Bonifác Testamonium Diaboli - Arimminum Ma Cherie)
výborný 3


BAILIEN ARQEVA
(Eury z Peronówki - Valkýra z Molu Es)
velmi dobrý

 


CASSANOVA SRDCERVÁČ
(Hitt spod Ďumbiera - Anne Lee Srdcerváč)
velmi dobrý



mezitřída:

ECCO SOTIS
(Clif Sotis - Rasty z Molu Es)
velmi dobrý 1 

 

otevřená:

BELMONDO Z REVÍRU VLKŮ
(Miky Passo del Lupo - Jasmína Eden severu)
výborný 1, CAC

 

BOUNTY Z BLATNICKÝCH VINIC
(Unkas z Molu Es - Aika z Vlčího dubu)
výborný 2, res. CAC

 

ARES JASMINE EYES
( Darek z Údolí ticha - Cavern z Věrné smečky)
výborný 3

 

AKEENAH RUNAR WAAWANYANKA
(Agar Morušový háj - Aset Voodoo Wolf z Peronówki)
výborný 4


 ALTAJ NORSKÝ VLK
(Art z Viktóriinej záhrady - Fantazie z Vlčí chaloupky)
výborný


 AGAR Z BŘEZOVSKÉ SAMOTY
(Drak Lupus Bohemia Genao - Bellis Stín vlka)
velmi dobrý

 

ARGUS JASMINE EYES
( Darek z Údolí ticha - Cavern z Věrné smečky)
velmi dobrý 

 

ATILLA YTAX
(Kelt z Molu Es - Angelina z Katusického dvora)
velmi dobrý 

 

FIRSIN HELL Z VĚRNÉ SMEČKY
(Ceterach stín vlka - Bell Elly z Věrné smečky)
velmi dobrý

 

SNIPER EDEN SEVERU
(Crying Wolf Karlik - Josefína Eden severu)
dobrý 

 

 

 vítězů:

CRYING WOLF GISOTSU
(Argo Tajomný tulák - Crying Wolf Flash)
výborný 1 CAC, Klubový vítěz


AMORE MIO SRDCERVÁČ
(Carr Malý Bysterec - Arimminum Ave Tajga)
výborný 2, res.CAC

 

ALUCARD GREY STŘÍPEK SNŮ
(Fas Lupus Bohemia Genao - Dara spod Ďumbiera)
výborný 3

 

veteránů:

OHNIVÁK Z MOLU ES
(Doran z Ponického dvora - Ajbix Mrazivé ticho)
výborný 1, Nejlepší veterán

 

JERRY LEE Z MOLU ES
(Ali Reolup - Amálka od Buližníku)
výborný 2 

 

FENY

štěňat:

DŽESI VLČÍ NADĚJE
(Blade z Malého ráje - Arimminum Ma Cherie)
velmi nadějná 1, Nejlepší štěně

 

DREAM OF DARKNESS SRDCERVÁČ
(Crying Wolf Gisotsu - Anne Lee Srdcerváč)
velmi nadějná 2 

 

mladých:

ANN BIZZARÉ AMANT GRIS
(Amor Sokolí oko - Grey spod Ďumbiera)
výborná 1 CAJC, Nejlepší mladý

 

 ANABELLA LOSTRIS
(Amor Sokolí oko - Annie z Holštejna)
výborná 2

 

ZEPHIRÉ Z MOLU ES
(Erik z Věrné smečky - Arimminum Upstream)
výborná 3

 

HERMIONA Z VĚRNÉ SMEČKY
(Draco z Peronówki - Assay z Věrné smečky)
výborná 4


 BONNIE YTAX
(Veron z Molu Es - Angelina z Katusického dvora)
výborná 

 

 BUTTERFLY ARQEVA
(Eury z Peronówki - Valkýra z Molu Es)
velmi dobrá

 

DARLEY KARPATSKÝ BANDITA
(Cody z Kopáčkova dvora - Bria Bariho dvůr)
velmi dobrá 

 

mezitřída:

YUKON Z MOLU ES
(Hargo L'Amico del Lupo - Arimminum Upstream)
výborná 1 CAC, Kluboá vítězka, BOB


Vítězové výstavy - Crying Wolf Gisotsu a Yukon z Molu Es s majitelkami a pan rozhodčí Štefík

 

CHARISMA Z VĚRNÉ SMEČKY
(Bref od Tištínského potoka - Bell Elly z Věrné smečky)
výborná 2 res.CAC

 

AMBRA TAJEMNÝ PŘELUD
(Ben z Chrlických plání - Clowie Stín vlka)
výborná 3

 

otevřená:


CASSIOPEIA STÍN VLKA
(Dak Kollárov dvor - Bonie Mrazivé ticho)
výborná 1 CAC

 

AMELLY SOPHIA DE MOLAY
(Drak Lupus Bohemia Genao - Becky z Kamenaček)
výborná 2, res. CAC

 

BOOJAHEELA WAAWANYANKA
(Atewa Bílý měsíc - Aset Voodoo Wolf z Peronówki) 
výborná 3

 

CASEY KARPATSKÝ BANDITA 
(Brest Sotis - Bria Bariho dvůr) 
výborná 4

 

ARYA ARQEVA
 (Qeron z Molu Es - Valkýra z Molu Es) 
výborná

 

DRAČICE DARLIN Z VĚRNÉ SMEČKY
(Good Boy z Molu Es - Dia Dakmat)
výborná

 

CHILLI POLÁRNÍ VLK
 (Akeenah Runar Waawanyanka - Gita Křivoklátský Atos) 
výborná


AITANÁ NORSKÝ VLK
(Art z Viktóriinej záhrady - Fantazie z Vlčí chaloupky)
velmi dobrá 

 

ANTARA YTAX
(Kelt z Molu Es - Angelina z Katusického dvora)
velmi dobrá

 

 ATTIE Z ÚDOLÍ KOMÁRŮ
(Kelt z Molu Es - Anteia Sotis)
velmi dobrá 

 

BUCANEERCA MAŠKÉ  WAAWANYANKA
(Atewa Bílý měsíc - Aset Voodoo Wolf z Peronówki)
velmi dobrá 

 

FLORITA Z VĚRNÉ SMEČKY
(Ceterach Stín vlka - Bell Elly z Věrné smečky)
velmi dobrá

 

HAPPY WOLF KANÝČO
(Unkas z Molu Es - Jaw z Molu Es)
velmi dobrá

 

CYBELE  KARPATSKÝ BANDITA
(Brest Sotis - Bria Bariho dvůr)
dobrá 

 

 vítězů:

KALA RADOV DVOR
(Enor Malý Bysterec - Esa Radov dvor)
výborná 1 CAC

 

veteránů: 

ASET VOODOO WOLF Z PERONÓWKI
(Milo Ruskov dvor - Jolly z Molu Es)
výborná 1

 

ORKA Z MOLU ES
(Doran z Ponického dvora - Ajbix Mrazivé ticho)
výborná 2

 

 

soutěže:

Nejlepší pár - Ares Jasmine Eyes + Ambra Tajemný přelud

 

Nejlepší chovatelská skupina

YTAX